Головна » 2018 » Червень » 3 » День захисту дітей 2018
День захисту дітей 2018

Хай сонцю і квітам всміхаються діти!

Теплого, сонячного дня зустрічала літо Озернянська малеча, яка на території ЗДО «Ромашка» зібралася на своє свято - День захисту дітей.

Під час концертної програми звучали класичні твори у виконанні учнів музичної районної школи, також порадував глядачів своїми виступами хореографічний дитячий новостворений колектив нашого села, діти декламували вірші, виконували пісні, розгадували загадки, брали участь у конкурсі «Малюнок на асфальті». Під час конкурсу учасникам роздавали кольорові крейди, якими малеча розмальовувала площу в яскраві кольори. Всі дітки які брали участь були нагороджені. Розкішну територію заполонили дитячі, щирі, усмішки та дзвінкий гомін. А аніматори святкового дійства, закликали діток до активної участі в ньому.

Сільський голова Дробович Ю.Ю. побажав діткам за період літніх канікул увібрати всю наснагу від теплого сонечка, знайти нових друзів, добре відпочити і нехай кожна дитина буде щасливою від любові, уваги та піклування дорослих!

Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. І наш обов’язок – зробити своїх дітей щасливими не тільки 1 червня, влаштувавши їм чудове свято, а завжди. Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.

Свято підготували працівники Озернянської культури.
Спонсорська допомога надійшла від Дробовича Ю.Ю.

День захисту дітей

Категорія: Новини ЗДО | Переглядів: 18 | Додав: Алекс | Теги: Озернянська малеча, День захисту дітей 2018, Аніматори | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.