Головна » 2013 » Вересень » 27 » День вихователя і всіх дошкільних працівників
День вихователя і всіх дошкільних працівників

27 вересня - Всеукраїнський День дошкілля

27 вересня день дошкілля

27 вересня 2013 року у День вихователя і всіх дошкільних працівників в Україні вдруге відзначать Всеукраїнський День дошкілля. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України (МОН).

Ідея цього нового загальнонаціонального свята - допомогти суспільству звернути більше уваги на дитячий сад і на дошкільне дитинство в цілому.

Цього дня проводяться урочисті заходи, присвячені Дню працівників дошкільних освітніх установ.
Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє. Той фундамент, який закладається в нас з самого дитинства, служить нам опорою і основою в подальшому житті. І як би нам не здалося дивним, але працівники дитячих садків та інших дошкільних закладів, спільно з батьками та близькими наших дітей, стоять на своєрідній фронтовій передовій нашого спільного, самого найближчого майбутнього.

Звертаючи широку увагу суспільства на цінність дошкільного виховання, проблеми дитячих дошкільних установ і дошкільного дитинства в цілому, вперше в Російській Федерації був заснований новий загальнонаціональний святковий день - «День вихователя і всіх дошкільних працівників», який став щорічно відзначатися 27-го вересня. Українське суспільство і працівники українських дошкільних установ також підтримують своїх російських колег. В Україні за даними проекту DilovaMova.com вихователі та працівники дошкільних установ відзначають своє професійне свято в першу неділю жовтня, в «День працівників освіти».

Дошкільний вік - один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любові до Батьківщини. У цей період не тільки закладаються основи світосприйняття і здоров’я дитини, формується особистість і вектор моральності, але і відбувається якесь незриме таїнство, яке відбувається тільки на рубежі поколінь - передача нашої спільної спадщини. Бути вихователем - високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є - наше життя і наша надія.

В цей особливий День ми приєднуємося до привітань на адресу наших вихователів і всіх дошкільних працівників! Бажаємо їм здоров’я і міцних нервів, хороших зарплат і побільше приємних моментів в їх, так необхідної всім нам праці! Зі Святом!

Категорія: Новини | Переглядів: 2691 | Додав: Алекс | Рейтинг: 1.0/1
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.