Сайт для вихователів дитячих садків «Vihovateli.com.ua»!
http://vihovateli.com.ua09.10.2018, 18:49:05

Дошкільне виховання - один з найважливіших етапів формування особистості, а живий діалог серед захоплених однією справою - безумовна складова успіху.

Ми знаємо, як складно знайти актуальну інформацію по методології навчання, як при появі певного досвіду з'являється бажання поділитися з колегами своїми напрацюваннями та почути думки. Ми всі це знаємо. І тому пропонуємо Вам інформаційний портал, де Ви можете знайти все, що може знадобитися для роботи.

Vihovateli.com.ua - портал для вихователів і педагогів.

Є чим поділитися з колегами? Виникла необхідність обговорити нову методику або ідею? Опублікуйте свої навчально-методичні матеріали, конспекти занять, сценарії свят та багато іншого. Ми зафіксуємо Ваше авторське право на поданий текст, а Ви зможете поділитися своїм унікальним досвідом з колегами.

Загляньте в наші розділи - ми впевнені, що Vihovateli.com.ua стане Вашим помічником у нелегкій справі освіти дошкільнят.

В розділі «Конспекти занять», Ви можете дізнатися, які заняття проводять Ваші колеги, або педагогам розповісти про свій вдалий досвід в реалізації нових методик.

Є питання? Хвилюють проблеми навчання дітей? Загляньте в розділ «Консультації» - цілком можливо тут Ви знайдете відповіді на свої питання.

Питання соціально-особистісного потенціалу дитини хвилюють багатьох професіоналів в системі освіти. У нас Ви можете познайомитися з останніми напрацюваннями фахівців та поділитися своїми планами і проектами, спрямованими на різнобічний розвиток індивідуальності малюків.

Дитина знайомиться з навколишнім світом через гру, беручи участь у святах і захоплюючих заходах, він вчиться існувати в різних умовах, правильно реагувати і швидко адаптуватися. Ми впевнені, що Ви приділяєте велику увагу однієї з найважливіших діяльностей дитини, а тому пропонуємо Вам познайомитися з різноманітними сценаріями, веселими іграми та цікавими вікторинами, а може бути, запропонувати щось своє.

Сайт «Vihovateli.com.ua» проводить Всеросійські дистанційні конкурси та заходи, як дошкільнят, так і для педагогів ДНЗ.

Ми сподіваємося, що наш портал буде Вам корисний у щоденному і копітку працю - розвитку особистості дитини. Приходьте, спілкуйтеся, діліться своїми думками та обговорювати їх з колегами - працюйте з комфортом і задоволенням!

Переходів: 1 | Додав: Алекс| Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]